קביעת תור לשגרירות פולין בתל אביב

שגרירות פולין בישראל, מנפיקה דרכונים פולניים לבעלי אזרחות פולנית המעוניינים בדרכון. פתיחת האפשרות של יוצאי פולין לקבל אזרחות ודרכון פולני ובכך להפוך לחלק מאזרחי האיחוד האירופאי, מעניקה הזדמנות למחזיקי הדרכון הפולני לעבוד, לחיות וללמוד ברחבי אירופה ולא מעט שאלות מתעוררות לקראת הפגישה בשגרירות פולין בתל אביב ואנו ננסה לפזר מעט את הערפל. קביעת תור לשגרירות פולין מעולם לא היתה קרובה אליכם כל כך. המדריך – לפניכם.

כיצד קובעים תור בשגרירות פולין בתל אביב

שגרירות פולין ממוקמת ברחוב סוטין 16 בתל אביב שם ניתנים שירותי הנפקת ויזה ואשרות עבודה, שירותי הנפקת דרכונים, שירותי חידוש דרכונים ועוד. השגרירות פתוחה בימי שני עד שישי בין השעות 08:00-16:00.

משרדנו מתמחה בהוצאת אזרחות ודרכון פולני, כמו כן אנו עוסקים בהכנת כל המסמכים הדרושים להגשה במחלקה הקונסולרית של שגרירות פולין לרבות הכנת טפסי בקשה לדרכון בשפה הפולנית, רישום בפולין של התעודות הדרושות לצורך הוצאת הדרכון וקביעת תור לשגרירות פולין באמצעות מערכת אינטרנטית מקוונת לשגרירות.

אנחנו מודעים לכך שקביעת תור לשגרירות לעיתים הופכת למשימה בלתי אפשרית, ולשם כך אנחנו מציעים לכם את השירותים שלנו בהמשך.

שגרירות פולין בתל אביב

דרכון פולני

הצטרפות לאיחוד האירופאי

בחודש מאי 2004 פולין הצטרפה לאיחוד האירופאי המשותף ובכך השגת הדרכון הפולני עבור ישראלים אשר להם שורשים פולניים, הפך ליעד נחשק  עם זאת, יש להבין שהשגת אזרחות פולנית מהווה רק את השלב הראשוני בדרך להשגת הדרכון המיוחל. משרדנו מציע עזרה ממוקדת ומקצועית בהכנת המסמכים הדרושים להוצאת הדרכון באופן שתהליך הוצאת הדרכון בשגרירות יושלם באופן חלק וללא תקלות ועיכובים מיותרים.

קביעת תור לשגרירות פולין

בין אם מבקשים להגיע לשגרירות על מנת להוציא דרכון, לחדש דרכון, להשיג אזרחות, להשלים מסמכים וכדומה, הדרך היחידה להגיע לשגרירות הינה באמצעות קביעת תור לשגרירות פולין באופן מקוון באתר האינטרנט של שגרירות פולין.

קביעת התור עשויה להיתקל בקשיים היות ולמבקש מסתבר לעיתים דחופות כי מדובר במשימה לא פשוטה כלל ועיקר או שהתור היחיד שפנוי הוא רק בעוד כמה חודשים, עובדה שעשויה להסב נזק למבקש ועיכוב בהשגת הדרכון המיוחל. אצלנו, במשרד עורך דין ונוטריון עמיחי זילברברג מספקים שירותי קביעת תורים בשגרירות פולין בהתאם לתאריכים המתאימים לכם, וזאת באופן המהיר והמקצועי ביותר שניתן ובכפוף ליומן השגרירות ובדרך כלל בפרק זמן של עד חודש ימים מיום הזמנת השרות לכל המאוחר.

קביעת תור לשגרירות פולין - שגרירות פולין קביעת תור

שגרירות פולין קביעת תור מהיר ביעילות

אנחנו מודעים לכך שפונים רבים לשגרירות פולין לא מצליחים לקבוע תור בכוחות עצמם או נאלצים לתזמן את עצמם למועדים מאוד קצרים בהם נפתחת האפשרות לקבוע תור. אנחנו נעשה זאת עבורכם! יש לנו את הכלים והיכולת, הזמינות והנחישות לקבוע תורים לכל הלקוחות הפונים אלינו – גם אם אנחנו מטפלים עבורם בהוצאת הדרכון הפולני ובין אם אלה פונים אלינו רק על מנת שנסייע להם בקביעת תור בשגרירות פולין.

הדרכה חשובה – מסמכים לחידוש דרכון בשגרירות פולין

חשוב לציין שעבור קבלת כל שירות בשגרירות יש להגיע ערוכים עם מגוון מסמכים ספציפיים, כך שאם אתם מבקשים לחדש את הדרכון הפולני (מוטב כשלושה חודשים טרם פקיעתו), הרי שעליכם להגיע אל השגרירות מלווים בשורת המסמכים הבאה:

• טופס בקשה לחידוש דרכון הכתוב בפולנית
• דרכון ישראלי
• תמונות פספורט מעודכנות לפי הדרישות המצוינות באתר השגרירות – כאן 
• הדרכון הפולני הקיים (במידה ויש)
• מסמכים נוספים בהתאם לסוג השירות המבוקש והנסיבות המיוחדות של המבקש

שגרירות פולין – שירותים משלימים

לא מעט אזרחים בוחרים להיעזר במשרדנו לקראת ההגעה אל שגרירות פולין. לצד היכולת לזרז את התור ולהקל על ההליך הבירוקרטי, אנו גם מסייעים ללקוח להכין נכונה את כלל המסמכים הנחוצים כך שניתן לייעל את המפגש ואף למנוע את הצורך לתאם ולהגיע לפגישה חדשה. אנו מעניקים שירותי תרגום לצד שירותי נוטריון משלימים, וכן, אנו מגישים בקשות לפולין ובאופן כללי אנו מסייעים לזרז ולייעל את ההליכים עבור הלקוח.

שיעורי בית

לפני שניגשים אל שגרירות פולין יש לעשות שיעורי בית, כלומר יש להבין אלו מסמכים צריך להביא, כיצד יש למלא את הטפסים הדרושים מהי עלות השירות והאם בידי המבקש כל הטפסים והמסמכים הדרושים, לצורך קבלת הדרכון ובכך להימנע מבזבוז זמן ועוגמת נפש בין אם מבקשים להשיג דרכון פולני חדש או לחדש דרכון קיים, טוב להיעזר בשירותי עורך דין הבקיא בתחום ובכך לחסוך לעצמכם זמן ומשאבים רבים.

למידע נוסף על הוצאת אזרחות פולנית הקליקו כאן >>

ליצירת קשר

כתובת: מגדל היובל ק' 9, עין הקורא 10, ראשל”צ

טלפון: 077-9974549

פקס: 03-9563287

דוא"ל: