דרכון פולני

דרכון פולני הוא דרכון האיחוד האירופאי לכל דבר ומעניק למחזיקים בו הטבות ויתרונות הזהים לאזרחי מדינות אחרות השייכות לאיחוד האירופי בטיבם ובאפשרויות שהם פותחים בפניהם.
דרכון פולני מעניק לבעליו הקלות רבות כגון לימודים חינם או בסבסוד כמעט מלא בכל מדינות האיחוד האירופאי, ויזות עבודה לארה״ב בתנאים מקלים, רישיונות עבודה ואפשרות לקניית נכסי מקרקעין בכל אירופה, חופש תנועה ועוד.
ישראלים רבים להם שורשים פולנים זכאים לדרכון פולני ויכולים ליהנות מהטבותיו הרבות.
משרד עוה״ד זילברברג עוסק שנים רבות בליווי אזרחים ישראלים בהליך הוצאת דרכון פולני; המשרד מטפל בבקשות לאזרחות ולדרכון ישירות בפולין באמצעות נציגים של המשרד- עורכי דין בפולין. המשרד מתמחה בהליך האזרחות על בוריו ועוסק בכל התהליכים המורכבים בדרך להשגת הדרכון האירופאי הנכסף.

לפני שניגשים להוצאת דרכון פולני, יש לוודא תחילה ולהתייעץ עם גורם מוסמך הבקיא בדבר אישור הזכאות לדרכון פולני מבחינת החוק הפולני.
אנו נדאג בשלב הראשון לבדוק את זכאותכם ולאתר במידת הצורך מסמכים פולניים מקוריים שיוכיחו את השורשים הפולניים שלכם הדרושים לתהליך קבלת האזרחות.
בשלב השני, נדאג לתרגום של כלל המסמכים והטפסים ונכין במינימום הטרדה, את הבקשה כולה טרם הגשתה לממשל המחוזי הרלוונטי.
עו״ד זילברברג מכיר מקרוב את המוסדות הפולניים, ונוהג להגיש את הבקשות ולטפל בהן בפולין ישירות, על מנת לקדם תהליכים ולעשותם ביעילות המרבית.
לאחר הגשת הבקשה, נלווה ונפקח על הליך הבקשה ברשויות הפולניות באופן שוטף, נגיב על כל סוגיה שעשויה לעלות במהירות וביעילות ונבטיח את הטיפול המיטבי במקרה.
חשוב מאוד אם כך, על מנת לא לבזבז לשווא משאבים ואנרגיה, לפנות מראש לגורם מקצועי ומנוסה שיוכל לקדם את בקשתכם ולהשיג עבורכם את הדרכון הפולני שאתם זכאים לו.
זכאות לדרכון פולני

אזרחים ישראלים שהוכיחו את זכאותם לאזרחות פולנית בהתאם לחוק הפולני, זכאים למעשה להוצאת דרכון פולני שהינו דרכון האיחוד האירופאי לכל דבר, ומקנה הטבות רבות.
במידה והנכם צאצאים לאזרחי פולין אתם וילדכם יכולים לעתור להוצאת אזרחות ודרכון פולני. חשוב לוודא תחילה את הזכאות לאזרחות, היות והחוק הפולני קובע מספר סייגים בהם עשוי המבקש לאבד את זכאותו לאזרחות פולנית. לדוגמא גברים ששירתו בצבא זר לאחר מלחמת העולם השניה ועד לתאריך 19/01/1951, איבדו לפי החוק הפולני את אזרחותם הפולנית וכן צאצאיהם. דוגמא נוספת, נשים שקיבלו אזרחות זרה ( כמו אזרחות ישראלית) לפני תאריך 19 בינואר 1951 והיו באותה העת מעל גיל 18, גם כן איבדו את אזרחותן הפולנית ולא יכולות להעבירן הלאה לצאצאיהן.
משרד עו״ד זילברברג הנה הכתובת לכל המעוניינים בהוצאת דרכון פולני במהירות והיעילות המירבית.

יתרונות האזרחות הפולנית

הדרכון הפולני מעניק לבעליו הטבות רבות. באמצעות דרכון פולני-אירופאי, ניתן להשיג יתרונות משמעותיים לטווח הרחוק הקשורים למגורים, עבודה ולימודים ברחבי מדינות האיחוד האירופאי הייחודים לבעלי אזרחות אירופאית בלבד.

 • חופש תנועה ועבודה בכל מדינות האיחוד האירופי, כולל הטבות מקלות לויזות עבודה בארה״ב.
 • אפשרות לקניין חופשי וחוקי של מקרקעין ונדל״ן בכל רחבי אירופה ללא צורך בגורם מקומי מתווך.
 • לימודים חינם או מלגות לאוניברסטאות ברחבי אירופה.

מאפיינים

הדרכון הפולני, כיתר הדרכונים האירופאים, מונפק על ידי מדינת פולין עצמה. למרות זאת, כדרכון של האיחוד האירופאי, הוא מתאפיין מבחינה ויזואלית, ומבנית בדיוק ככל דרכון אירופאי אחר.
ריכזנו עבורכם את מאפייני הדרכון הפולני:

 1. עיצוב:
  דפים בגודל B7, 32 במספר.
  עטיפה בצבע אדום בורדו.
 2. עטיפה:
  כותרת ״האיחוד האירופאי״, כתובה בשפה המקומית של המדינה.
  שם המדינה שהנפיקה את הדרכון, והסמל שלה.
  המילה “Passport”, וסמל אבטחה ביומטרית.
 3. זהות בעל הדרכון:
  תמונה אחידה, שם פרטי+שם משפחה, לאום, מין, תאריך+ מקום לידה, תאריך הנפקה+תפוגה, רשות, וחתימה של בעל הדרכון.

מדוע כדאי להעזר בעו״ד עמיחי זילברבג בתהליך הוצאת דרכון פולני?

במשך שנים צבר עו״ד זילברברג ניסיון רב בהוצאת דרכון פולני לישראלים הזכאים לכך בהצלחה מרובה. עו״ד זילברברג הינו מבין המוכרים והידועים בארץ בתחום משפטי זה וזוהי ההתמחות הייחודית לו. במשך שנים בהן עבד בצמוד ובמקביל לגופים הפולניים למד והכיר עו״ד זילברברג את החוק הפולני על כל צדדיו, ובשל כך הפך גורם מוסמך, מקצועי ומצליח לטיפול בפניות להוצאת אזרחות ודרכון פולני.
טיפול משרדנו להוצאת אזרחות ודרכון פולני, הינו מקצועי ומסור בעזרתו תזכו בדרכון האירופאי הנחשק.

למידע על תהליך הוצאת הדרכון, בקרו כאן

הקליקו כאן למידע המלא אודות אזרחות פולנית >>>

המלצה

אני נכד להורים ניצולי שואה ממוצא פולני, וככזה תהליך הוצאת הדרכון הפולני שלי היה מלווה בחששות ומשקעים רבים. מעולם לא הייתי בפולין, והבנתי כי ברגע שהעותר נוסע למדינה ומנהל את התהליך משם גדלים סיכוייו להוציא את הדרכון. בעזרת עו״ד זילברברג שטיפל בבקשה שלי מהרגע הראשון, קיבלתי לאחר חודשים ספורים את הדרכון עם מינימום התעסקות שלי בנושא.

שאלות נפוצות

 • האם בשביל לקבל דרכון פולני חייבים להוכיח אזרחות פולנית?

  כן. קבלת דרכון פולני מותנת בקבלה תחילה של אזרחות פולנית.

 • מדוע עדיף לפנות לעו״ד מקצועי לטובת הוצאת דרכון פולני?

  החוק הפולני בתחום זה הינו סבוך ומורכב ומכיל סייגים רבים לקבלת האזרחות. בפנייה לעורך דין מומחה שזה תחום התמחותו, הסיכוי לקבלת האזרחות והדרכון ולאישור הבקשה על ידי הרשויות הפולניות גדלה משמעותית.

 • מה מקנה דרכון פולני, והאם הוא זהה לדרכון אירופאי?

  דרכון פולני מאז שנת 2004 עם הצטרפות פולין לאיחוד האירופאי, מהווה דרכון של האיחוד האירופאי לכל דבר. ככזה מקנה הדרכון הפולני הטבות והקלות שיש לאזרחי האיחוד האירופאי, ומבדיל בכך משמעותית את הזכאים לו מבעלי דרכונים אחרים.

 • האם התהליך ארוך ומסובך, וכמה זמן הוא אורך?

  תהליך העתירה לדרכון פולני עשוי להיות מורכב וסבוך. במידה והינו מנוהל על ידי גורם מקצועי ובר ניסיון בתחום, הלקוח לא אמור להרגיש זאת. עו״ד יטפל בכל הבירוקרטיה וינהל את התהליך מא׳ ועד ת׳, עד לקבלת התשובה הסופית מהרשויות הפולניות. משך התהליך תלוי במורכבות התיק ובמסמכים המצויים בידי הלקוח ועשוי לארוך מספר חודשים ובמקרים מורכבים או כשנדרשת פנייה לבית המשפט, אף מספר שנים.

ליצירת קשר

כתובת: מגדל היובל ק' 9, עין הקורא 10, ראשל”צ

טלפון: 077-9974549

פקס: 03-9563287

דוא"ל:

  טלפון: 077-9974549

  פקס: 03-9563287

  דוא"ל:

  כתובת: מגדל היובל ק' 9, עין הקורא 10, ראשל”צ

  כל הזכויות שמורות לעו”ד עמיחי זילברברג