דרכון אירופאי

דרכון פולני המהווה דרכון איחוד אירופאי, הוא דרכון איכותי ונחשק שמעניק לבעליו הטבות רבות ביניהן: הזכות ללימודים חינם או מסובסדים במוסדות לימוד להשכלה גבוהה במדינות האיחוד האירופי, הזכות לעבוד ולרכוש קניין בצורה חופשית וחוקית במדינות האיחוד האירופאי, והזכות למעבר חופשי וקל בין מדינות באירופה. בנוסף, בעלי דרכון פולני זכאים לויזת עבודה בארה"ב בהשקעה כספית לא גבוהה בהתאם לאמנות בין פולין לארה"ב.
הוצאת דרכון פולני לישראלים הזכאים לו עשוי להיות הליך סבוך ומורכב. בשל כך, חשוב מאוד לגשת לגורם משפטי מקצועי ומנוסה בתחום, על מנת לא לבזבז זמן וכסף לשווא ובכדי להבטיח את מירב הסיכויים לקבלת דרכון פולני.

הוצאת דרכון אירופאי

דרכון פולני- אירופאי הוא כרטיס כניסה למדינות האיחוד האירופאי מבחינת מגורים, עבודה, לימודים וקניין.
בעלי דרכון פולני זכאים להטבות ויתרונות רבים שמבדילים אותם מאלו שאינם נושאים דרכון זה.
באם יש במשפחתכם שורשים פולניים, ייתכן בהחלט כי אתם זכאים לדרכון פולני. משרדנו מעניק את האפשרות לבדוק התאמה וזכאות לאזרחות פולנית. בדיקת הזכאות הינה חינם. אנו נבדוק את כל הפרטים והמסמכים הדרושים להוכחת זכאות, ובמידה והנכם זכאים ניתן להתחיל בתהליך המורכב של הוצאת אזרחות ודרכון פולני.
עו"ד זילברברג עוסק בנושא הוצאת דרכונים פולניים מזה שנים ולאור הניסיון הרב שצבר והקשרים עם הרשויות אמצעות נציגי המשרד בפולין, נחסוך מכם את מרבית ההתעסקות המתישה שבתהליך.

זכאות לדרכון אירופאי

בשל הצטרפותן של עשר מדינות חדשות לאיחוד האירופאי, וביניהן גם פולין בשנת 2004, גדל מעגל הזכאים לאזרחות ו/או דרכון אירופאי בקרב אזרחים ישראליים בעלי שורשים אירופאיים.
באם אתם בעלי שורשים או קרובי משפחה מדרגה ראשונה שלהם אזרחות באסטוניה, פולין, לטביה, סלובניה, מלטה, קפריסין והונגריה, ייתכן מאוד כי אתם זכאים לדרכון אירופאי.
מדינות אחרות שמקנות זכאות לדרכון אירופאי הן: גרמניה, בריטניה, צרפת, איטליה, ספרד, פינלנד, שבדיה, דנמרק, הולנד, בלגיה, אוסטריה, יוון, פורטוגל, אירלנד ולוקסמבורג.
לפיכך, תושבי ישראל שנולדו באחת מהמדינות הללו, או שהוריהם נולדו בה, זכאים לדרכון אירופאי ולהטבות השונות שהוא מקנה.

יתרונות הדרכון הפולני

הדרכון הפולני הוא אחד מהדרכונים האיכותיים והנחשקים שיש בעולם, ומקנה לבעליו הקלות, הטבות וסך יתרונות שמבדילים את איכות חייהם ופוטנציאל האפשרויות העומדות בפניהם, מיתר האוכלוסיה.
מעבר להקלה משמעותית בהוצאת ויזת עבודה או מגורים לארה״ב בעזרת דרכון פולני, יש לו יתרונות נוספים, כמו:

 • חופש תנועה מלא ומעבר קל ופשוט בין מדינות האיחוד האירופאי.
 • לימודים חינם או לימודים מסובסדים באוניברסיטאות בכל מדינות חברות האיחוד.
 • קניין חופשי של נדל״ן ומקרקעין ברחבי מדינות האיחוד, בצורה חוקית וללא צורך בגורם מקומי מתווך.

מדוע כדאי להיעזר בעו״ד עמיחי זילברברג בתהליך הוצאת דרכון פולני?

משרד עורכי הדין זילברברג הינו משרד ותיק ובעל ניסיון הפועל וקיים למעלה משני עשורים בראשון לציון, ועובר בין דורות במשפחת עורכי הדין הידועה. מזה מספר שנים החל המשרד להתמחות בתחום הוצאת דרכונים פולניים ומתמחה בחוקים הפולניים השונים והסעיפים הסבוכים בתהליך הוצאת דרכון פולני, במיוחד בשנים האחרונות בהן הפך התהליך למורכב ומוגבל יותר. כדאי לפנות למשרד עורכי דין מקצועי ומהימן שיבטיח עבורכם את מירב הסיכויים להוצאת הדרכון הפולני המיוחל. עו״ד זילברברג מעניק הן שירותי בדיקת התאמה וזכאות חינם, והן שירותים משפטיים בהליך המורכב, המבטיחים לזכאים את מלוא הסיכויים לקבל דרכון פולני.

לימודים עם דרכון אירופאי

דרכון פולני מקנה יתרונות רבים, כאשר לרבות אפשרויות לימודים במדינות השוק האירופאי שנפתחות בפני בעליו. עבור אנשים בעלי דרכון פולני פתוחות דלתות רבות לקריירה ולימודים בכל רחבי אירופה, ובכך מקנות יתרון משמעותי למי שזכאי להן.

הידעת?

הידעת? באמצעות דרכון פולני תוכל לעבור בין מדינות באירופה ללא הגבלה ומבלי לתכנן, תוכל ללמוד בחינם (או במחיר מסובסד), תוכל לקנות מקרקעין או נדל״ן בכל אחת ממדינות האיחוד האירופי!

המלצה

אני ובעלי שכרנו את שירותיו של עו״ד זילברברג עבור הוצאת דרכון פולני לנו, ולשני ילדנו. לבעלי יש הורים שנולדו בפולין, והוריי שלי נולדו בגרמניה. בשל הסיבוכים בחוקים האירופאים לא ידענו האם אנו זכאים לאזרחות פולנית ובשל כך לדרכון פולני, אך בזכות הניסיון והידע העשיר של עו״ד זילברברג בתחום, כמעט ולא נדרש מאיתנו דבר. לאחר שהוכיח את זכאותנו, הוא נדרש למלאכה שהסתיימה בארבעה דרכונים פולניים לכל בני המשפחה.

שאלות נפוצות

 • האם באמצעות דרכון אירופאי אוכל ללמוד גם בארה״ב?

  באם יש בידך דרכון פולני, האפשרות שלך לזכות בויזת לימודים/עבודה/מגורים לארה״ב גדלה משמעותית.

 • האם דרכון פולני מהווה דרכון אירופאי?

  כן. הואיל ופולין הינה חבר ה במלאה באיחוד האירופאי, זכאים המחזיקים בו לכלל ההטבות שהוא מעניק.

 • אם אני זכאי לדרכון אירופאי, האם גם ילדיי זכאים?

  דרכון פולני ניתן להעברה לצאצאים מדור לדור ללא הגבלת דורות. במידה והינך זכאי לדרכון פולני תוכל להוציא אחד גם עבור ילדיך ולנכדיך.

 • האם ניתן לשמור על דרכון ישראלי במקביל לדרכון אירופאי?

  בהחלט, אין צורך לוותר על האזרחות הישראלית וניתן ליהנות מיתרונות הדרכון הזר מבלי לוותר על האזרחות הישראלית.

ליצירת קשר

כתובת: מגדל היובל ק' 9, עין הקורא 10, ראשל”צ

טלפון: 077-9974549

פקס: 03-9563287

דוא"ל:

  טלפון: 077-9974549

  פקס: 03-9563287

  דוא"ל:

  כתובת: מגדל היובל ק' 9, עין הקורא 10, ראשל”צ

  כל הזכויות שמורות לעו”ד עמיחי זילברברג